Македонски | Shqip | English |

PILANA

Се продава од: EURO NUJORK 17 авг. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Куманово
Производи : Индустриски машини и алати
MASINI ZA OBRABOTKA NA DRVO / PILANA!!!
PILANA KOJA SE ZATVARA GI PRODAVA MASINITE ZA POVOLNA CENA!!! KONTAKTIRAJTE NE NA 070/266-655
Нема посетени огласи
Кон почеток