Македонски | Shqip | English |

Zabotehnicka oprema

Се продава од: Забна Техника 23 авг. 17:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Куманово
Производи : Медицинска опрема
Се продава следна заботехничка опрема ...
- Два микромотора
- Полир мотор
- Хидраулична преса
Цена по договор...
Информации на тел- 070/211-975
Нема посетени огласи
Кон почеток