Македонски | Shqip | English |

KAMIONSKI I KIPERSKI KINESKI GUMI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Барбут Комерц Мак 23 авг. 13:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Опрема : Гуми и Бандажи
ПРОДАВАМЕ НОВИ КАМИОНСКИ И КИПЕРСКИ КИНЕСКИ ГУМИ ОД БРЕНДОВИТЕ : ANTYRE , GRANDSTONE , LANVIGATOR , AUTOSTONE .
ГУМИТЕ СЕ ПРИСУТНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ПОВЕЌЕ ОД 15 ГОДИНИ , И СЕ СО ИСПИТАН И ДОКАЖАН КВАЛИТЕТ .
ГИ ПОСЕДУВААТ СИТЕ ПОТРЕБНИ СЕРТИФИКАТИ ЗА ЕВРОПА .
ДИМЕНЗИИ :
215/75R17.5 - предна/погон
235/75R17.5 - предна/погон
295/60R22.5 - предна/погон
295/80R22.5 - предна/погон
315/60R22.5 - предна/погон
315/70R22.5 - предна/погон
315/80R22.5 - предна/погон/киперска /универзална
385/55R19. 5 - за приколка /предна
385/55R22.5 - за приколка/предна
385/65R22.5 - за приколка /предна
13R22.5 - предна и задна киперска
20.5-25 - за утоварувач
23.5-25 - за утоваруваЧ
11R22.5 предна/задна
12R22.5 задна
10.00R20 задна во комплет во внатрешна и појас
9.00Р20 задна во комплет во внатрешна и појас
Нема посетени огласи
Кон почеток