Македонски | Shqip | English |

Audi A3 quatro

Се продава од: bejta 28 дек. 08:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 300 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S3
prodavam audi a3 quatro sport vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток