Македонски | Shqip | English |

BMW 530 X DRIVE

Се продава од: dejan 19 септ. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

21 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Kolata e vo odlicna kondicija,kilometrazata e vistinska ,inaku kupena od Germanija kako prv sopstvenik vo makedonija.
Za podetalni informacii javete se na tel od 07h-21h
Нема посетени огласи
Кон почеток