Македонски | Shqip | English |

BMW 530d so full oprema

Се продава од: Selim Вчера 02:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Bmw 530d , so full oprema reg do 6/9/2019 so atest folija servisirano redovno vo odlicna sostojba
Oprema:
Webasto
Dvozonska klimatronik
El staklla
El retrovizori
Greaci na sedista
Komandi na vollan
Greaci na retrovizori
Telefon
Navigacija
Sistem za polizguvanje
CD sarzer 6
Televizor
Centrallno I dalecinsko zaklucuvanje

Bezz Zameniiii zaa Keshhhh ekstra cenaaa
Нема посетени огласи
Кон почеток