Македонски | Shqip | English |

Citroen C-Elysee -16

Се продава од: Nikola 23 авг. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2016
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C-Elysée
Se prodava Citroen C-elysee 2015 ta, od prv sopstvenik
Kolata e registrirana do mart mesec 2019 ta, napraven golem servis pred 1000 km,
1.6 hdi noviot motor 90ks, mnogu mala potrosuvacka od 4.5l gradska.
Kasko osigurana pred 2 nedeli (200e)
Cena po dogovor, kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Informacii za kontakt 071 349 958 Nikola
Нема посетени огласи
Кон почеток