Македонски | Shqip | English |

Fiat Idea 1,9 jtdm uvoz svajcarija

Се продава од: idea 23 мар. 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Idea
Fiat idea 1.9 multijet 74kw sega uvezena od svajcarija so plateni davacki do registracija,orginal kilometraza so komplet servisna istorija.
PUN EURO 4 MOTOR
-klimatronik dvozonski
-bord kompjuter
-esp
-abs
-sity
-elektrika na site stakla
-elektrika na retrovizori
-8 air bag
-centralna
-halogeni svetla
-alu felgi i drgo

Нема посетени огласи
Кон почеток