Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.9 dizel

Се продава од: Citroën_picasso 12 фев. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 150 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Punto
Fiat Punto II dizel odlicen motor, mnogu ekonomicen , redovno servisiran ( smeneti kaisi maslo filtri) ima servo volan - city, airbag abs, centralna
Нема посетени огласи
Кон почеток