Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Се продава од: Eroll Вчера 02:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2017
Менувач: Автоматски
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Хибрид
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 300
Mercedes C 300 Hybrid , 2017 , Amg x2 , Full Oprema , Redovno servisirana Mak Autostar.
Нема посетени огласи
Кон почеток