Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz GL 320

Се продава од: MANTA 17 авг. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: GL-класа / Mercedes-Benz
Модел: GL 320
se prodava mercedes GL 320
so full oprema - Rgistracija ima do 11.04.2019
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток