Македонски | Shqip | English |

Jeep Nissan Qasqai 2.0 dci 4x4

Се продава од: Gabi 17 авг. 07:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 950 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Qashqai
Se prodava jeep nissan qasqai 2.0 dci 4x4 2007 god
-200.000km
-registriran
-nov akomulator, so garancija 2god
-napraven kompleten servis
-klimatronik
-tempomat
-centralna i elektrika na retrovizori
-maglinki
-senzorni za dozd
-panorama krov
moze zamena za pomala kola
Нема посетени огласи
Кон почеток