Македонски | Shqip | English |

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Се продава од: alajdin 17 авг. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Signum
Kolata e vo odlicna sostojba, so naj full oprema sto si ja imat do 2006 godina opel. Kolata e uvezena od zvajcaria, vi garantiram za kilometri ima i kniga na servisi. Sega e registrirano pred 2 dena so zelen karton.. Senzori napred pozadi sa parking, senzori bo vrisaci, bixenon svetola na koja strana se vrati volanot taka i svetla. So navigacija i mnogu drugi..
Нема посетени огласи
Кон почеток