Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra C Karavan automatic 1.9

Оглас од претпријатие. Се продава од: Agrotehnika by SANO 27 фев. 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР   4 200 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Se prodava vectra c avtomatic 1.9 cdti vo odlicna sostojba registrirano so zelen karton.Servisirano so novi gumi M+S.Full oprema.webasto.sistem protiv prolizguvanje.klima.navigacija.podizaci na prozorci
Нема посетени огласи
Кон почеток