Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 2 HDI PANORAMA

Се продава од: VIEOE Вчера 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Пежо 307 2- ХДИ ПАНОРАМА
Нема посетени огласи
Кон почеток