Македонски | Shqip | English |

Seat Altea 2.0TDI Automatic Dsg

Се продава од: Hasan Вчера 02:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Altea
Uvezen od Svajcaria so site plateni davacki do registracia.
Mnogu socuvan i redovno servisiran vo ovlasten servis so realni 196.000 km poseduva servisna kniska.
103kw (140ks).
Posledniot servis e napraven na 189.000km i e smenet i rebrasniot kais
Нема посетени огласи
Кон почеток