Македонски | Shqip | English |

Opel Vivaro 2.5 cdti

Се продава од: Predrag 17 авг. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 800 ЕУР

Локација: Куманово
Возила : Патнички возила
Марка: Друга марка
Модел: Opel
Se prodava Opel Vivaro 2.5cdti 108kw 8+1 sediste voziloto e doneseno od Germanija registrirano so zelen karton so full oprema za podetalni informacii na 070258536
Нема посетени огласи
Кон почеток