Македонски | Shqip | English |

NOVI KAMIONSKI I DAMPERSKI GUMI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Барбут Комерц Мак 17 авг. 13:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Возила : Резервни делови
ГУМИТЕ СЕ ПРИСУТНИ НА МАКЕДОНСКИОТ ПАЗАР ПОВЕЌЕ ОД 15 ГОДИНИ , И СЕ СО ИСПИТАН И ДОКАЖАН КВАЛИТЕТ .
ГИ ПОСЕДУВААТ СИТЕ ПОТРЕБНИ СЕРТИФИКАТИ ЗА ЕВРОПА .
Брендови : Antyre , Grandstone , Windforce , Austostone , Lanvigator - Kina.
ДИМЕНЗИИ :
215/75R17.5 - предна/погон
235/75R17.5 - предна/погон
295/60R22.5 - предна/погон
295/80R22.5 - предна/погон
315/60R22.5 - предна/погон
315/70R22.5 - предна/погон
315/80R22.5 - предна/задна/киперска
385/55R19. 5 - за приколка
385/55R22.5 - за приколка
385/65R22.5 - за приколка
13R22.5 - предна и задна киперска
11.00р22.5 - задна
12.00Р22.5 - задна
9.00Р20 - задна
10.00Р20 - задна
20.5Р25 - дамперска
23.5-25 - дамперска
Нема посетени огласи
Кон почеток