Македонски | Shqip | English |

MAN KIPPER 26.320

Оглас од претпријатие. Се продава од: Сателит 2001 Доо 03 фев. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

24 000 ЕУР

Локација: Куманово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 26.321
МAN KIPPER 26.320
2007 година,
Евро 4,
поминато 352 000 км,
6х2 со 3 осовини,
носивост 16 000кг,
Вкупна тежина 26 000,
Нето тежина на празен камион 10 000,
Камионот е во одлична состојба без никакви мани регистрин до 28/04/2019
Информации на телефон 070/313/598
Нема посетени огласи
Кон почеток