Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Atego 1318

Оглас од претпријатие. Се продава од: mbf-logistik 27 мар. 22:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model
se prodava atego 1318 god na proizv 2007 frigo 7.20 dolga so dvozonska frigo rampa mnogu socuvana
Нема посетени огласи
Кон почеток