Македонски | Shqip | English |

Peugeot Boxer 3.0

Се продава од: Vladimir 17 авг. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 500 ЕУР   13 700 ЕУР

Локација: Куманово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Peugeot
Модел: Boxer
Se prodava Peugeot Boxer 3.0 2014 231.000km

Novi 4 gumi . komplet smeneta nova prednica. nov akumulator, smenet hladnjak za Klima. novi kocnici i uste mnogu sitnici smeneto.Registriran na BG tablici do Juni 2019 so krevet za spienje. kombito e kupeno vo slovenija
Moze i zamena


Нема посетени огласи
Кон почеток