Македонски | Shqip | English |

Polovni keramidi

Се продава од: Ljube 16 јун. 07:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Возила : Приклучни машини
Prodavam polovni keramidi, glava za motor za citroen saxo 1.5d (nemam slika od nea), I glava za motor za traktor IMT 539, za povise informacije na tel. 072 261-620
Нема посетени огласи
Кон почеток