Македонски | Shqip | English |

TRAKTOR SO HIDRAULICEN SISTEM

Се продава од: EURO NUJORK 23 авг. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР

Локација: Куманово
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: Internacional
MARKA : INTERNACIONAL 654
MODIFICIRAN TRAKTOR
SERVISIRAN so NOVI GUMI NOVA PUMPA ZA HIDAULIKA i NOV DIFERENCIJAL

Нема посетени огласи
Кон почеток