Македонски | Shqip | English |

2 kuki vo Gladno Polje moze i samo 1 itno

Се продава од: martin 17 авг. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
Адреса: gladno polje
Површина: 50 60 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Дрва
Локација: Куманово
moze i samo 1 kukja za ekstra cena 077611094
Нема посетени огласи
Кон почеток