Македонски | Shqip | English |

Kuka od 290m2

Се продава од: Petar 08 авг. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 8
Адреса: JNA 90
Површина: 290 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Куманово
Se prodava kukja na JNA 90 vednas do Gimnazija,,Sami Fresheri" i vo blizina na zeleniot pazar. Kukjata e so povrsina od 290 m2 i dvorno mesto od 260m2. Cena po dogovor!
Нема посетени огласи
Кон почеток