Македонски | Shqip | English |

Plac od 2000 m2 vo Kumanovo

Се продава од: Lidija Lipkovska 17 авг. 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2000 m2
Локација: Куманово
Prodavam zemjiste 2000 m2 na avtopat Kumanovo-Kriva Palanka (7 km od Kumanovo). Cena po dogovor.
Tel za informacii :078 598 932
Нема посетени огласи
Кон почеток