Македонски | Shqip | English |

Plac vednas do granica Tabanovce

Се продава од: plac 11 септ. 21:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 7600 m2
Локација: Куманово
Se prodava plac od 7600m2 vednas do granicen premin Tabanovce sprotiv terminal. Placot e na odlicna lokacija i ima prooden pat i e pogoden za sekakov biznis. > Placot e obelezan so crveno a patot so crno.
Нема посетени огласи
Кон почеток