Македонски | Shqip | English |

Banes ne Kumanove

Се продава од: Leonora 15 јул. 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

18 000 ЕУР   20 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60 m2
Локација: Куманово
Shitet banes ne kumanov rruga bllago iliev gune nr 13 kati i 6 pa ashensor e mobiluar cmimi 20.000 per me shum info viber +393886559488
Нема посетени огласи
Кон почеток