Македонски | Shqip | English |

STAN VO SUMA KUMANOVO

Се продава од: Viktor 17 авг. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 87 m2
Локација: Куманово
SE prodava stan vo SUMA na 13 sprat
Нема посетени огласи
Кон почеток