Македонски | Shqip | English |

Traktor 558

Се продава од: bedri kasumi Вчера 03:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Локација: Липково, Куманово
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 558
Ce prodava traktor 558 god 1984
Hitno !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток