Македонски | Shqip | English |

PS3

Се продава од: Martin 16 јан. 09:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД

Локација: Македонски Брод
Марка: Playstation
Модел: PS3
PlayStation3 se prodava so fifastreet gta 4 playstation
e socuvan raboti ispraven e ako sakate povece info:077521525 ili na WhatsApp:077521525
Нема посетени огласи
Кон почеток