Македонски | Shqip | English |

BMW 530d f10 245KS

Се продава од: Neshat Imeroski 26 јан. 16:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

22 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
- Head Up
- keyless go
- Shiber
- Elektronski Gepek
- Adaptivna svetla
- Kamera
- Komfortni Sedishta
Iti......
Нема посетени огласи
Кон почеток