Македонски | Shqip | English |

Ford Escort 1.6 atest plin registriran

Се продава од: Brane 19 фев. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

750 ЕУР

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Escort
Se prodava Ford Escort 1.6 registriran ates plin .
Kolata e vo odlicna sostojba .
Cena 750 euro .

Tel: 078 582 588 -FILIP
Нема посетени огласи
Кон почеток