Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 TDI 110 FULL

Се продава од: Golf 28 јан. 17:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.160 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 300 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Odlicna sostojba za poveke info na tel: 071/750-137
Нема посетени огласи
Кон почеток