Македонски | Shqip | English |

Plac vo Blizankso na odlicna lokacija

Се продава од: Dina 24 јан. 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

15 ЕУР

За живеалиштето: Плац, Дозвола за градење
Локација: Македонски Брод
Se prodavaat 3 placa so imoten list i moznost za gradba vo Blizansko, elitna neselba, so kvadratura od 602m2, 659m2, 952m2. Cenata e 15 evra po m2 so moznost za pregovori za kupena pogolema kvadratura
Нема посетени огласи
Кон почеток