Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kozjak

Се продава од: Игор 15 јан. 23:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 483 m2
Локација: Македонски Брод
Се продава плац во Козјак, со дозвола за градба во новта викенд населба. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток