Македонски | Shqip | English |

ST Klima inverter

Се продава од: Aco Vesna Kocevi 05 фев. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.620 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 МКД   17 000 МКД

Локација: Неготино
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: CER
Klimata se uste e vo funkcija.
Rabotna povrsina od 30-35 kvadrati
Нема посетени огласи
Кон почеток