Македонски | Shqip | English |

Tus kabina i dva bojleri

Се продава од: Mile 08 мај 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Опрема : Друго
Туш кабина 80x120x2000 - 6000 денара
Бољер 80 литра- 2000 денара
Бољер 60 литра -1500 денара
Нема посетени огласи
Кон почеток