Македонски | Shqip | English |

Se za doma

Се продава од: Petranka 13 мај 17:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Опрема : Кревети и Мебел за спални соби
Продажба на комплет спални соби со душек по екстра цени.
Широк асортиман на тв комоди,клуб маси,трпезарииски маси и столици,спални,детски соби ,осветлување!
Многу повеќе слики на
www.allforhome.mk
https://www.facebook.com/pg/frikodoo/photos/?ref=page_internal
Телефон за контакт 075250757
Нема посетени огласи
Кон почеток