Македонски | Shqip | English |

Mining rigovi

Се продава од: Borche Krstev 02 фев. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Неготино
Se prodavaat dva mining rigovi so x6 graficki sapphire RX 470 4GB momentalno stabilno podeseni na Simplemining na 175 mh/s
Нема посетени огласи
Кон почеток