Македонски | Shqip | English |

Volan Snopy V5H so pedali i menjac

Се продава од: Kosta 07 фев. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 370 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД

Локација: Неготино
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Воланот е купен пред две недели,има уште две години гаранција.Воланот има мењач и педали.Се поврзува со USB PORT 2.0.
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА
Нема посетени огласи
Кон почеток