Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor Dukan vo Negotino

Се продава од: Кирил 30 јан. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 110 m2
Локација: Неготино
Простории : Дуќани и Трафики
Се продава деловен простор дуќан во Неготино. Дуќанот е нова градба со имотен лист, опремен со кујна, купатило и преградена канцеларија. Информации на телефон 070/218-244 - Кирил и 070/218-544 - Марија.
Нема посетени огласи
Кон почеток