Македонски | Shqip | English |

Masina za gletuvanje PFT SWING

Се продава од: Lazar 17 авг. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 650 ЕУР

Локација: Неготино
Производи : Индустриски машини и алати
Се продава машина за глетување PFT SWING III во одлична состојба и малку користена, со сите фабрички елементи (цревo, компресор...)
Нема посетени огласи
Кон почеток