Македонски | Shqip | English |

Skoda Octavia 2.0 Karavan -08

Се продава од: Darko 22 авг. 23:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Octavia
Дизел, со поминати 250 000 километри
Сила на моторот 104kw/141 ks. Платени сите давачки до регистрација. Со фул опрема, оригинални километри, сите стакла се со ист број, никакви каросериски поправки ниту гребаници. Ентериер во беспрекорна состојба. Греачи на сите седишта, паркинг сензори кои работат и се видливи на радио дисплеј. Климатроник двозонски. Оригинал шкода бандаши.
Цена 4900€ ФИКСНА. Тој што ќе ја купи е исто како да ја зима од Германија од физичко лице со германски таблици
Нема посетени огласи
Кон почеток