Македонски | Shqip | English |

Fiat Doblo 1.9jtd

Се продава од: Nuri 05 фев. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.030 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Doblo
Fiat doblo 1.9 jtd 2002 g registriran 4 novi gumi cenata e 3700evra
Нема посетени огласи
Кон почеток