Македонски | Shqip | English |

Lada Niva

Се продава од: Pane Astargiev 24 јан. 10:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 60-тите
Менувач: Рачен
Километража: 30 000 - 34 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: Niva
gaz 68 reg cela god benzin plin super sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток