Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz C 180

Се продава од: Jdhdhd 04 мај 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 180
Registriran do 11.2019, vo odlichna sostojba.
Vredi da se vidi.
Нема посетени огласи
Кон почеток