Македонски | Shqip | English |

Mercedez Benz C 180

Се продава од: Ahshdus 04 мај 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 180
Registriran do 15.11.2019,servisiran vo odlichna sostojba, vredi da se vidi.
Нема посетени огласи
Кон почеток