Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 CDI Automatic

Се продава од: Trajko DInov Вчера 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.030 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР   4 200 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Автоматски мењач 150HP, AUX стерео, ABS сопирачки, ACC / клима уред, Воздушно перниче за возачот и совозачот, Анти-пролизгување систем, Анти-превртување, C-брава, CD стерео, Електрични ретровизори, патнички комплет, Комплетна полнач за сервисирање, Аларм, LM тркала, Повеќенаменски волан, сензор за дожд,моќност, контрола на патувањето, далечински управувач, управувач, страничен воздушно перниче, ткаенина тапацир, стерео, столче се загрева, надворешна мерач на температура,
Нема посетени огласи
Кон почеток