Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz S 350 benzin plin

Се продава од: Blazo 19 јан. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 500 ЕУР

Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: S-класа / Mercedes-Benz
Модел: S 350
Ful oprema bez keyless go i soncev krov,novi diskovi i plocki napred i nazad,nov kompresor za airmatik,smeneto ulje na menjac,neudiran nefarban
Нема посетени огласи
Кон почеток